הודית "אינדיה של ויניט"

Indya by Vineet

Gin room, private dinning area
Indya-by-Vineet-3
View of central wall mural with tables
Bar and seating area
Lunchtime setting on 8 seater table in the sun.
Main seating area with outside view of hotel
דירוג
5/5
4.6/5

הודית מסורתית עם עוקץ

השם "Indya" בכוונה נכתב בשגיאה, כדי לרמוז שכאן לא מדובר בעוד מסעדה הודית רגילה, אלא במשהו ייחודי עם עוקץ, שמשאיר טעם של עוד.

המטרה ב"אינדיה של ויניט" היא לחדש ולשדרג את המנות ההודיות המוכרות והידועות, ולהוסיף להן טוויסט כלשהו; לכן לא תמצאו את התפריט המסורתי המקובל של מנות פתיחה, מנות עיקריות וקינוחים. המסעדה מציעה לא פחות מ-3 תפריטים עיקריים עם יותר מ-70 מנות.

המסעדה ממוקמת במלון-ספא "לה רויאל מרידיאן" במרינה של דובאי, ובנוסף למטעמי המטבח ההודי והאסייתי מציעה גם נוף מרהיב אל אזור המרינה והמבנים סביב וכן בתום הארוחה תוכלו לצעוד על הטיילת של דובאי ליהנות מהאוויר הנפלא, האווירה והאווירה המיוחדת לאזור זה.

כל מנה בתפריט מספרת חווית והרפתקה הממזגת בין מזרח ומערב. מרכיבים חדשים פוגשים סגנונות בישול קלאסיים. עלות מנה החל מ-40 דירהם.

קיים תפריט טעימות מיוחד בשווי 150 דירהם לסועד, הכולל את המובחרות, המשובחות והטעימות בתפריט העיקרי בטווח מחירים רחב. המנות בתפריט לבחירתכם מאורגנות לפי נושאים כגון אדמה, ים ומתוקים. תפריט משקאות עשיר הכולל יינות, קוקטיילים, בירות, משקאות קלים ועוד.

Indya By Vineet מגישה גרסאות משודרגות ומעודכנות של המטבח ההודי בניצוחו של השף ויניט. בעיניו "אינדיה" היא הזדמנות להשתעשע עם אוכל הודי, לאתגר את התפיסות ולהכניס מרכיבים חדשים למנות עתיקות יומין. כך הוא מביא לידי ביטוי את שורשיו בכבוד למזון איתו גדל.

קונספט החדש והרענן יגרה לכם את כל החושים, יפתח את בלוטות הטעם ישנה ויאתגר את תפיסות, שיש לכם בנוגע למאכלים הודיים.

מיקום מסעדת Indya by Vineet:

במלון-ספא "לה רויאל מרידיאן", סמוך לטיילת דובאי.

מידע על המסעדה
מוזמנים לשאול ולהתייעץ בכל הקשור למסעדה בקבוצת הפייסבוק שלנו
שתפו את המסעדה

עוד מסעדות מומלצות בסביבה

© 2021 | כל הזכויות שמורות לאיי ג'וין בע"מ
דילוג לתוכן