להרגיש בתוך מגזין אדריכלות

הגובה, הארכיטקטורה המיוחדת, היוקרה והייחודיות הם רק חלק ממאפייניהם של גורדי השחקים, בתי המלון והמבנים המיוחדים הנראים ברחבי דובאי והפכו לאחד מסימני ההיכר של העיר.

« לכל האטרקציות המומלצות בדובאי

עם ההון הרב של הנסיכות, כספי המשקיעים הזורמים והתיירות הפורחת, אין פלא שפרוייקטים אדריכליים מרהיבים ועוצרי נשימה ממשיכים להיבנות. על אף השיאים המרשימים שנשברו על ידי פרוייקטים גרנדיוזיים כדוגמת גורד השחקים הנודע בורג' חליפה או מבנה המסגרת של דובאי האייקוני והיחיד במינו, ממשיכים בנסיכות לשאוף למלא את העיר במבנים כמוהם לא ניתן לראות בשום מקום אחר בעולם.

מעבר למגדלי הפאר המודרניים ניתן ליהנות גם מיופיים וייחודיותם של מבני השלטון והדת, כמסגד ג'ומיירה המרשים או פשוט לשבת לארוחה מפנקת או משקה מרענן אל מול מופעי המים האור קוליים של המזרקות המדהימות של דובאי ובהן המזרקה בפאלם ג'ומיירה (זוכת שיא גינס) והמזרקה המרקדת שלמרגלות מגדל בורג' חליפה, המציגה מופע מים שיגרום לכם להרגיש בלאס ווגאס.

אז הכינו את המצלמות (או הסמארטפונים) והתכוננו להרגיש כמו בתוך מגזין אדריכלות יוקרתי. עם מגוון המבנים המרשימים והמהפנטים ביופיים, היוקרה ובעיקר הגובה, רק היזהרו שלא ייתפס לכם הצוואר.

« לכל האטרקציות המומלצות בדובאי

מצאת טעות? יש לך מידע שחשוב שנוסיף? לחץ כאן

© 2024 | כל הזכויות שמורות לאיי ג'וין בע"מ
פתיחה בווצאפ
היי, חושבים לטוס לדובאי? לחצו להתייעץ 😊
Scan the code
איזה כיף! מתכננים חופשה בדובאי? 😊
כיצד נוכל לעזור לך שיהיה לך את החופשה המושלמת?
מלון מפנק, אטרקציות, ביטוח נסיעות, רכב, אולי רכב יוקרה?
דילוג לתוכן