ביטוח נסיעות מיוחד לדובאי

רכישת ביטוח נסיעות לדובאי / חו"ל הינה אחת הפעולות ההכרחיות והחשובות ביותר לביצוע, מיד לאחר הזמנת הטיסה. ביטוח זה מיועד להעניק למבוטח שקט נפשי והתחייבות כספית לכיסוי וטיפול במקרים חריגים של פגיעה או נזק לנפש או לרכוש.

ביטוח נסיעות לדובאי ולחו"ל בכלל, כולל מגוון כיסויים, הנקבעים ונרכשים בהתאם ליעד הטיסה, אופי החופשה (עסקים, אקסטרים וכו'), כבודת המבוטח, מצב רפואי, דרישות מיוחדות של המבוטח ועוד.

כיום, בתקופת הקורונה ובשל האילוצים שנכפו עלינו, התווספו לכיסויים המוכרים והנפוצים מספר סעיפים נוספים. סעיפים אלו נועדו להקנות למבוטח את היכולת להתמודד עם אירועים בלתי צפויים הנוגעים לתרחישי המגיפה, שעלולים לפגוע במהלך החופשה ואף לגרום להפסדים כלכליים:

 • כיסוי לביטול נסיעה – פיצוי כספי במקרה של הפסד הנגרם מהצורך לביטול טיסה בעקבות הידבקות בקורונה או בשל בידוד, גם בגין ילדים (מקרבה ראשונה) שאינם טסים.
 • החזר הוצאות בידוד – החזר כספי על הוצאות הנגרמות בשל דרישה מהמבוטח לתקופת בידוד בחו"ל.
 • כיסוי הוצאות הארכת שהייה – כיסוי הוצאות כספיות נוספות הנגרמות למבוטח במקרה של אילוצי הארכת השהייה בחו"ל, עקב בידוד או תחלואה בקורונה.
 • תשלום הוצאות בעקבות בידוד – כיסוי ביטוחי המאפשר שתלום הוצאות באמצעות כרטיס חיוב המסופק על ידי חברת הביטוח ומייתר את הצורך של המבוטח בחיוב חשבונו האישי.
 • שירותי רפואה מרחוק – מתן שירותי רפואה למבוטחים, על ידי רופאים מקומיים ואף על ידי רופאים ישראליים מרחוק.

מגוון הכיסויים המיוחדים מעניקים למבוטחים את היכולת לטוס לחו"ל, תוך הרגשת ביטחון מלאה כי חברת הביטוח עומדת לצדם ומבטיחה מתן פתרונות וסיוע בכל אירוע חריג ובכל עת. המבוטחים זוכים ליהנות מגב כלכלי, ללא כל צורך בהשתתפות עצמית בהוצאות בלתי צפויות ומכיסויים המותאמים לכל גיל ולכל מצב רפואי.

לכן, בטרם טיסתכם לחו"ל, במיוחד בתקופה רגישה זו, הקפידו לרכוש ביטוח נסיעות לדובאי, לכסות את עצמכם ואת יקיריכם בכל מקרה של אירוע חריג ולהבטיח לעצמכם חופשה תקינה, שלווה וחשוב מכל – בטוחה.

רוצים לקבל מאיתנו הצעה לביטוח נסיעות לדובאי?

מלאו את הפרטים שלכם כאן בטופס, ואנו נדאג שסוכן הביטוח הטוב ביותר יחזור אליכם עם הצעה הכי טובה לביטוח נסיעות, מבטיחים!

מסתדרים לבד וללא סוכן? הקליקו לפוליסה און ליין

  ביטוח נסיעות לדובאי
  מי האיש קשר שיקבל את ההצעה המשתלמת שלנו?
  תהיה מעוניין בהצעות משתלמות נוספות?
  * שדה חובה
  *שירות זה מוצע לגולשי האתר, הפרטים מועברים לסוכן ביטוח ישראלי שאינו קשור לאתר ואין אנו נושאים באחריות לתהליך הנפקת הפוליסה, או לשימוש שיעשה במידע.

  מעדיפים לקבל פרטים בווצאפ? הקליקו

  קליק לשיחה

  טיסה וחופשה מהנה! 😊

  מצאת טעות? יש לך מידע שחשוב שנוסיף? לחץ כאן

  © 2021 | כל הזכויות שמורות לאיי ג'וין בע"מ
  דילוג לתוכן