ויזה לדובאי

החלטתם גם אתם לטוס ✈️ לדובאי ולחוות בעצמכם את מה, שראיתם עד כה רק בתמונות. תכננתם מסלול, הכנתם רשימת אתרים מעניינים ואטרקציות מועדפות וכל שנותר לכם הוא לקבוע תאריך ולהזמין כרטיסי טיסה ומלון. אם עד לפני מספר חודשים נדרשו המעוניינים לטוס לדובאי גם להצטייד באשרת כניסה - ויזה, הרי שכיום תכנון נופש בדובאי אינו שונה מתכנון חופשה בכל מדינה אירופאית בה ביקרתם.

ויזה לדובאי

הנחיית הרשויות באיחוד האמירויות שהתקבלה בתאריך 05/10/2021, קובעת כי תיירים מישראל שינחתו בנסיכות בפרט ובאיחוד האמירויות בכלל, החל מתאריך 10/10/2021, אינם מחויבים בהצגת אשרת כניסה למדינה.

יחד עם זאת, אלו שמתכוונים להגיע אל המדינה למטרות עבודה, לימודים או דת ייאלצו להוציא ויזה.

ויזה לדובאי

המהלך לביטול הויזות לדובאי קודם על ידי שרת הפנים איילת שקד, בצעד המהווה בשורה לכלל התיירים הישראליים והאמירתים שכעת יוכלו כעת ליהנות מביקורים הדדיים ללא כל דרישות מקדימות. החלטה זו מחזקת אף יותר את הקשר בין המדינות ואת מערכת היחסים החדשה שהייתה חמה כבר מרגע היווסדה.

ויזת תייר תינתן לישראלים המגיעים לאיחוד האמירויות, ללא כל צורך בסידורים מקדימים כלשהם טרם הטיסה, עם נחיתתם בשדה התעופה ובמעמד ביקורת הדרכונים.

הויזה לדובאי תקפה ל-90 ימים ממועד הגעתכם לנסיכות וניתנת להארכה בהגשת בקשה ייעודית לצורך זה. כמו כן, המגיעים לדובאי ולכל אחת מנסיכויות איחוד האמירויות, ידרשו להצגת דרכון בתוקף של מינימום 6 חודשים.

אז אם גם אתם מתכננים ליהנות מטיול מלא חוויות ואטרקציות, כל שנשאר לכם הוא להזמין כרטיס טיסה, לארוז, להכין את המצלמות ולצאת לדרך לעבר אחד היעדים החמים ביותר!

טיסה וחופשה מהנה! 😊

מצאת טעות? יש לך מידע שחשוב שנוסיף? לחץ כאן

© 2024 | כל הזכויות שמורות לאיי ג'וין בע"מ
פתיחה בווצאפ
היי, חושבים לטוס לדובאי? לחצו להתייעץ 😊
Scan the code
איזה כיף! מתכננים חופשה בדובאי? 😊
כיצד נוכל לעזור לך שיהיה לך את החופשה המושלמת?
מלון מפנק, אטרקציות, ביטוח נסיעות, רכב, אולי רכב יוקרה?
דילוג לתוכן