סיור במסוק 🚁

Helicopter Tour Dubai

Helicopter-Tour-3
Helicopter-Tour-6
Helicopter-Tour-7
Helicopter-Tour-8
Helicopter-Tour-5
Helicopter-Tour-2
Helicopter-Tour-1
Helicopter-Tour-4
דירוג
5/5
4.6/5

חוויה של פעם בחיים

דובאי המדהימה ביופייה, עם גורדי השחקים, בנייני הפאר, מלונות היוקרה, רצועת החוף המהממת ומי המפרץ התכולים, אתרי התיירות הרבים והפרויקטים האדריכליים המרשימים, מהווה תאווה לעיניים לכל תייר. אך מה אם יכולתם לראות את כל היופי הזה בעת ובעונה אחת? סיור במסוק בשמי דוברי – חוויה של פעם בחיים!

סיור במסוק הינו חוויה ייחודית ובלתי נשכחת, על אחת כמה וכמה כשמתבצע בשמי הנסיכות היוקרתית על שלל נופיה, מבניה וקו הרקיע המרהיבים ובקבוצה קטנה ואינטימית, עם חברים, משפחה או בני זוג.

הסיור המיוחד ייקח אתכם מעלה אל שמי דובאי ויאפשר לכם לראות ממעוף הציפור את כל אתריה הייחודיים: מגדל בורג' ח'ליפה, מלון בורג' אל ערב המפורסם, תעלת דובאי, פרויקט אי הדקל הגרנדיוזי והיחיד במינו בעולם, פרויקט איי העולם ואת רצועת החוף היפיפייה.

האטרקציה מומלצת ביותר ונחשבת לאחת האהודות והמבוקשות ביותר בקרב התיירים. אז בין אם תרצו להפתיע את בני זוגכם בהפתעה רומנטית ובין אתם מעוניינים לפנק את עצמכם בחוויה בלתי נשכחת ולצלם תמונות מרהיבות כמוהן ראיתם רק במגזינים ובפרסומות, סיור במסוק היוקרתי הוא האטרקציה בשבילכם.

מידע על האטרקציה
החל מ-646 דירהם (AED) למבוגר
מקום נגיש לנכים
בכל יום בשבוע בין השעות 08:00-21:00
היו חכמים והשוו מחירים

מה שרואים משם לא רואים מכאן

הסיורים מתבצעים במסוקי היוקרה של החברה, המתוחזקים ומטופלים ללא פשרות ומאפשרים הנאה מושלמת וחוויית טיסה חלקה ובטוחה. המסוקים מוטסים על ידי צוות טייסים מיומן, מנוסה ואדיב ביותר, המסביר לאורך כל הטיסה על אתריה של דובאי הנראים בכל רגע נתון.

הטיסות יוצאות מהאקדמיה המשטרתית של דובאי ומתבצעות בקבוצות של עד 5 משתתפים בלבד. במקום מוצעת האפשרות לקיום טיסות פרטיות.

שעות הפעילות: 8:00 עד 21:00.

הסיורים

המעוניינים בסיור במסוק יכולים לבחור אחד מחמישה מסלולי טיסה שונים:

Iconic Tour

צאו לדרך והתחילו לנסוק מאתר ההמראה אל עבר האתרים האייקוניים של דובאי. עברו מעל אי הדקל והמבנה האייקוני המפורסם של בורג' אל ערב, המשיכו מעל חופי דובאי המהממים אל עבר פרויקט איי העולם ומשם לכיוון המגדל הגבוה בעולם – בורג' ח'ליפה, דרך תעלת דובאי ומעל לשלל גורדי השחקים ומלונות הפאר. זוהי טיסה קצרה שתשאיר לכם זיכרון לכל החיים.

🕒 משך הסיור: 12 דקות.

🌇 אתרים הנראים בסיור: אי הדקל, בורג' אל ערב, בורג' ח'ליפה, איי העולם, רצועת החוף של דובאי, מפרץ העסקים,  המלון הגבוה בעולם ותעלת דובאי.

The Palm Tour

בסיור זה תחוו את המראות המהפנטים של פרויקט אי הדקל המלאכותי ומלון בורג' אל ערב האגדי. הסיור ממשיך לאורך חופי דובאי והנוף עוצר הנשימה של מי המפרץ, ועד לפרויקט איי העולם הגרנדיוזי. משם, תמשיכו למבט מקרוב אל המבנים שוברי השיאים – מגדל בורג ח'ליפה והמלון הגבוה בעולם. בחזרה למנחת תעברו מעל הנמל המפורסם ומעל דגל איחוד האמירויות העצום.

🕒 משך הסיור: 17 דקות.

🌇 אתרים הנראים בסיור: אי הדקל, בורג' אל ערב, בורג' ח'ליפה, איי העולם, מלון אטלנטיס, רצועת החוף של דובאי, המלון הגבוה בעולם, נמל דובאי ודגל דובאי.

The Vision Tour

בסיור זה תטוסו מעל לפלאי העולם הידועים ועוצרי הנשימה: אי הדקל עם מלון אטלנטיס המרשים בקצהו ואיי העולם. כשכל אזור רצועת החוף נפרש אל מול עיניכם תוכלו להתפעל ממראהו של מלון בורג' אל ערב היוקרתי בעל 7 הכוכבים ומגובהו של מגדל בורג' ח'ליפה, הבניין הגבוה בעולם כולו. בהמשך תחלפו מעל דובאי העתיקה, מבני המורשת ההיסטוריים, השוק העתיק ונחל דובאי.  

🕒 משך הסיור: 22 דקות.

🌇 אתרים הנראים בסיור: אי הדקל, בורג' אל ערב, בורג' ח'ליפה, איי העולם, מלון אטלנטיס, רצועת החוף של דובאי, תעלת דובאי, מגדלי הרוח העתיקים ואזור דובאי העתיקה.

The Grand Tour

סיור זה שם דגש על האדריכלות המקומית המרשימה, שוברת השיאים והמדהימה בייחודיותה וביופייה: גלגל הענק "עין דובאי", אי BlueWaters ובתי המלון המפוארים שבו, שכונת Emirates Hills היוקרתית, מגדלי ג'ומיירה לייק, המרינה של דובאי, מלון בורג' אל ערב האייקוני ואי הדקל.

חובבי הצילום ייהנו במיוחד מסיור זה, בו יוכלו לנצל את הזמן הרב באוויר לצילום תמונות ייחודיות של דובאי ממעוף הציפור על שלל הפרויקטים האדריכליים הנמצאים בה ושאינם נראים בשום מקום אחר בעולם.

בהמשך הטיסה, אל כיוון רצועת החוף של דובאי, תוכלו להתרשם מאי סוס היום וממלון Bvlgari Resort Dubai הנמצא בקצהו, ממגדל בורג' ח'ליפה הידוע ומ"מסגרת דובאי" המפורסמת. עוד כוללת הטיסה סיור מעל נחל דובאי, נתיב המים המלאכותי שנועד לסירות מסחר ולאורכו המבנים העתיקים שנשמרו ועמם האותנטיות של האזור והעדות להיסטוריה העשירה והמורשת המקומית.

🕒 משך הסיור: 30 דקות.

🌇 אתרים הנראים בסיור: שכונת Emirates hills, אזור ג'ומיירה לייק, אי BlueWaters, "עין דובאי", בורג' אל ערב, בורג' ח'ליפה, איי העולם, אי הדקל, מלון אטלנטיס, רצועת החוף של דובאי, תעלת דובאי, מגדלי הרוח העתיקים, אזור דובאי העתיקה ומסגרת דובאי.

Odyssey Tour – סיור פרטי

הסיור האווירי המושלם שיעניק לכם חוויה אולטימטיבית שלא תשכחו לעולם. 40 דקות טיסה עם נוף פנורמי מהמם של חוף ג'ומיירה, מלון בורג' אל ערב, איי העולם, אי הדקל ומגדל בורג' ח'ליפה. משם, הסיור ממשיך אל נחל דובאי ולאתרי המורשת המוכרים של הנסיכות. המשתתפים בסיור אווירי זה נהנים ממראות העיר, הכוללים את מסלול המירוצים Meydan, שכונת Emirates hills, נמל ג'אבל עלי והדקל המלאכותי הגדול.

🕒 משך הסיור: 40 דקות.

🌇 אתרים הנראים בסיור: בורג' אל ערב, איי העולם, אי הדקל, מלון אטלנטיס, בורג' ח'ליפה, המרינה, הדקל של ג'אבל עלי, רצועת החוף של דובאי, אזור ג'ומיירה לייקס, מסלול המרוצים, אזור מפרץ העסקים, תעלת דובאי ונחל דובאי, אתרי מורשת היסטוריים ומגדלי הרוח.

תנאים חשובים

 • יש להגיע לטיסה בלבוש נוח ובהתאם לקוד הלבוש המקומי.
 • הטיסה מותרת מגיל שנתיים ומעלה ועד 2 ילדים בכל טיסה (עד גיל 12).
 • הטסים יישקלו לפני עלייתם למסוק.
 • יש להגיע לטיסה עם דרכון ושובר טיסה.
 • אסורה העלייה למסוק עם תיקים גדולים.
 • שימוש במצלמה עם עדשה של 400 מ"מ ומעלה אסורה.
 • יש להגיע לטיסה כ-45 דקות טרם מועד ההמראה.
 • העברות והסעות מהמלון בתשלום נפרד.

תנאי ביטול

 • ביטול עד 48 שעות טרם ההמראה – ללא חיוב.
 • ביטול פחות מ-48 שעות טרם ההמראה – בחיוב של 50%.
 • ביטול פחות מ-24 שעות טרם מועד ההמראה – ללא חיוב.


היו חכמים והשוו מחירים
מוזמנים לשאול ולהתייעץ בכל הקשור לאטרקציה בקבוצת הפייסבוק שלנו
שתפו את האטרקציה

עוד אטרקציות אקסטרים מטורפות

© 2021 | כל הזכויות שמורות לאיי ג'וין בע"מ
פתיחה בווצאפ
היי, חושבים לטוס לדובאי? לחצו להתייעץ 😊
איזה כיף! מתכננים חופשה בדובאי? 😊
כיצד נוכל לעזור לך שיהיה לך את החופשה המושלמת?
מלון מפנק, אטרקציות, ביטוח נסיעות, רכב, אולי רכב יוקרה?
דילוג לתוכן