איי פליי דובאי

iFly Dubai

iFly-Dubai-2
iFly-Dubai-1
iFly-Dubai-3
iFly-Dubai-4
iFly-Dubai-5
iFly-Dubai-7
iFly-Dubai-8
iFly-Dubai-9
iFly-Dubai-10
דירוג
4.5/5
4.2/5

iFLY Dubai – מוכנים? למקומות, עופו!

מי היה מאמין שהתחליף האולטימטיבי לצניחה חופשית נמצא בתוך קניון? ב - iFLY Dubai, מנהרת הרוח הידועה, מזמינים גם אתכם לחוות צניחה חופשית ולרחף באוויר מבלי לקפוץ ממטוס!

מנהרות הרוח הפכו בשנים האחרונות לאחת מאטרקציות האקסטרים האהובות ביותר. השילוב של הריחוף, הרוח העוצמתית, והיכולת לבצע תרגילים וגלגולים באוויר יעניקו לכם את תחושת הנפילה החופשית וחוויה בלתי נשכחות ומלאת אדרנלין.

מנהרת הרוח iFLY נמצאת בקניון מירדיף סיטי סנטר (City Cntre Mirdif), הנחשב לאחד הקניונים האהובים והפופולאריים והמציע מעל 400 חנויות, קולנוע, מסעדות, ומגוון אטרקציות ופעילויות.

האטרקציה פתוחה בפני כל הגילאים, בכפוף לעמידה בקריטריונים מסוימים ומאפשרת לכל מי שמעוניין בכך, ללא שום צורך בניסיון מוקדם, ליהנות מחוויית הרחיפה.

מידע על האטרקציה
החל מ-149 דירהם (AED) למבוגר
בכל יום בשבוע בין השעות 12:00-24:00

אחד החידושים המיוחדים של iFly המושכים למקום רבים מאוהבי האקסטרים הוא iFly VR – שילוב חוויית הריחוף עם משקפי מציאות מדומה, שיעניק לכם חוויית צניחה עוצמתית ומציאותית ביותר.

טרם ההגעה לאטרקציה, מומלץ מאד להזמין מקומות מראש. הקפידו להגיע בלבוש נוח אך עם זאת שיהיה גם חמים, שכן זכרו כי מדובר בריחוף עם רוח עוצמתית ביותר. יש להגיע למקום כשעה לפני מועד הצניחה שנקבע.

עם הגעתכם תתבקשו למלא לחתום על הצהרה ותופנו לקבלת חליפת הרחיפה שלכם, משקפי מגן וקסדה.

משם, תועברו לתדריך על ידי צוות המפעילים, שילמדו אתכם את שפת הסימנים הנחוצה לצונחים. בהמשך ועל פי יכולותיכם, ילמדו אתכם המדריכים מספר טריקים שישדרגו עבורכם את החוויה, כדוגמת סיבובים וגלגולים באוויר.

לאחר שסיימתם את ההתארגנות וההדרכה הגיע הרגע הגדול. צאו לדרך!

היכנסו למנהרת הרוח והתחילו לרחף לצד המדריך או אף בקבוצה בגובה של 4 מטרים! מומלץ להקשיב להוראותיו של המדריך המלווה על מנת להפיק את מירב ההנאה. משך הריחוף כדקה, אך גם אם נדמה כי מדובר במעט זמן, מדובר ביותר זמן ריחוף מבצניחה חופשית אמיתית (האורכת כ-45 שניות).

עם סיום החוויה, תוכלו להיכנס לחנות המזכרות ולרכוש מגוון מזכרות מהמקום ובהן חולצות, קסדות ואף תמונות ווידאו מהריחוף שלכם.

חבילות הצניחה

ישנן מספר חבילות צניחה המוצעות במקום:

חבילת מתחילים (First Time Flyers) סטנדרטית – חבילה המיועדת למי שמתנסים בחוויה בפעם הראשונה. חבילה זו כוללת אימון הדרכה, 2 דקות של צניחה (2 צניחות של דקה אחת), המאפשרות למבקר להכיר את טכניקת הריחוף הבסיסית, צניחה עם מדריך צמוד ותעודת השתתפות.

מחיר החבילה: 149 דירהם.

חבילת מתחילים אולטימטיבית - חבילה המיועדת למי שמתנסים בחוויה בפעם הראשונה. חבילה זו כוללת אימון הדרכה, 4 דקות של צניחה (2 צניחות של 2 דקות כל אחת), המאפשרות למבקר להכיר טכניקות ריחוף בסיסיות ומתקדמות ולהתנסות בתרגילים באוויר, צניחה עם מדריך צמוד ותעודת השתתפות.

מחיר החבילה: 280 דירהם.

iFly Dubai VR – שילוב הרחיפה עם משקפי מציאות מדומה. חבילה זו כוללת אימון הדרכה, 4 דקות של צניחה (4 צניחות של דקה אחת), המאפשרות למבקר להכיר טכניקות ריחוף בסיסיות ומתקדמות ולהתנסות בתרגילים באוויר, צניחה עם מדריך צמוד ותעודת השתתפות.

מחיר החבילה: 350 דירהם.

חבילות מתקדמים (Experienced Flyers) – חבילות אלה מיועדות למי שכבר התנסו מספר פעמים ברחיפה ומעוניינים בשיפור יכולותיהם. החבילה כוללת 60 דקות של צניחה.

מחיר החבילה ללא מדריך 1750. מחיר החבילה עם מדריך 2000 דירהם.
מחיר החבילה עם מדריך מקצועי לשיפור הטכניקה התרגילים והביצועים 2250 דירהם.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בכל הקשור לאטרקציה בקבוצת הפייסבוק שלנו
שתפו את האטרקציה

עוד אטרקציות מומלצות למשפחות

© 2021 | כל הזכויות שמורות לאיי ג'וין בע"מ
פתיחה בווצאפ
היי, חושבים לטוס לדובאי? לחצו להתייעץ 😊
היי 👋
איזה כיף! מתכננים חופשה בדובאי? 😊
כיצד נוכל לעזור לך שיהיה לך את החופשה המושלמת?
מלון מפנק, אטרקציות אקסטרים ופארקי מים, ויזה, רכב, אולי רכב יוקרה?