חוף אום סוקים

Umm Suqeim Beach

Dubai,-,United,Arab,Emirates,-umm,Suqeim,Beach,,January,5-2018,
Umm-Suqeim-Beach-3
Umm-Suqeim-Beach-1
Umm-Suqeim-Beach-2
דירוג
4/5
4.4/5

השקיעה המרהיבה בדובאי

חוף אום סוקים, המכונה בפי רבים "חוף השקיעה" (Sunset Beach), הינו אחד היפים בדובאי. החוף השוקק ממוקם בקרבת מלון ג'ומיירה ביץ' הידוע, בסמוך לפארק אום סוקים וידוע בעיקר בזכות תמונות השקיעה המהממת ביופייה המצולמות בו, עם מלון בורג' אל ערב האגדי ברקע, הממלאות את הרשתות החברתיות.

עם זאת, מעבר לחוויה המיוחדת של ישיבה בחוף בסוף היום ועל רקע השקיעה, לאחר יום עמוס בפעילות ועם כוס משקה ביד, החוף מספק למבקרים בו גם פעילויות מהנות לאורך היום: פארק אום סוקים בו תוכלו לשבת להנאתכם על המדשאות עם אזורי הברביקיו והפיקניק הייעודיים, מסלולי ריצה, מסעדות, אזורי משחק לילדים, מרכז לימודי גלישה, פארק המים Wild Wadi Waterpark הנמצא בקרבת מקום ועוד.

אחת הפעילויות המהנות והייחודיות לחוף זה הינה ספריית החוף. ביוזמת הראשות המקומית ולרווחת המבלים המגיעים לחוף בכדי ליהנות מנחת ושלווה, הוקמה ספריה המאפשרת השאלת ספרים בחינם! ישנם מספר סניפים (קיוסקים) של הספריה לאורך החוף וניתן להשאיל ספרים ולהחזירם בכל אחד מהסניפים. בסמוך לכל אחד מסניפי הספריה תמצאו ספסלים, שולחנות ואף פופים, עליהם תוכלו להתרווח וליהנות מקריאה עם הבריזה הנעימה ועל רקע מי הים התכולים.

שחייה לילית

היום לא הספיק לכם ואתם מעוניינים להמשיך ליהנות משחיה בים גם בלילה? עמודי תאורה מיוחדים ממשיכים להאיר את המים אל תוך הלילה ומאפשרים לרוחצים ליהנות משחייה לילית לאורם המרהיב של בתי המלון ובנייני הפאר המשתקפים במי המפרץ.

השחייה הלילית מתקיימת בחוף מספר 1 ומתאפשרת עד השעה 24:00. שירותי הצלה ייעודיים פעילים באזור המוקצה לכך והמסומן על ידי עמודי התאורה הסולארית המיוחדים הממוקמים בתוך הים ועל רצועת החוף ותוחמים את אזור הרחצה הלילית.

אזור השחייה הלילית מרוחק כקילומטר ממלון בורג' אל ערב האגדי והשחייה על רקע אורותיו הינה חוויה בפני עצמה ומהווה מושא לצילום עבור חובבי הצילום למיניהם.

מיקום ונהלים

בחוף ישנן מלתחות לשימוש המתרחצים, חיבור wifi והרבה מצילים.

הכניסה לחוף חופשית וללא עלות.

כמו ביתר חופי בדובאי, גם בחוף זה השחייה מותרת בבגד ים, בהתאם לחוקי הצניעות המקובלים באמירות. לאורך החוף אסורה הדלקת אש או עריכת ברביקיו וכמו כן, אסורה הלינה על החוף. יש להימנע בתוקף מצילום בשטח החוף ובמיוחד מצילום רוחצים אחרים.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בכל הקשור לחוף בקבוצת הפייסבוק שלנו
שתפו את החוף

עוד חופים שכדאי לבדוק

© 2021 | כל הזכויות שמורות לאיי ג'וין בע"מ
פתיחה בווצאפ
היי, חושבים לטוס לדובאי? לחצו להתייעץ 😊
איזה כיף! מתכננים חופשה בדובאי? 😊
כיצד נוכל לעזור לך שיהיה לך את החופשה המושלמת?
מלון מפנק, אטרקציות, ביטוח נסיעות, רכב, אולי רכב יוקרה?
דילוג לתוכן