כניסה לדובאי עם דרכון זר

כניסה לדובאי עם דרכון זר

עם חתימת הסכמי אברהם, נפתחו גבולותיה של דובאי לתייר הישראלי, שמצידו אימץ את האמירות כאחד היעדים התיירותיים האטרקטיביים ביותר.

כעת, לאחר פתיחת הגבולות והשקתם של קווי הטיסה הישירים בין ישראל לדובאי, כל מה שמפריד בין התייר הישראלי לאמירות היוקרתית, פרט ל – 3 שעות טיסה, הוא הנפקת ויזת תייר לדובאי. אך מה לגבי ישראלים בעלי דרכון זר?

על פי הנחיית הרשויות בדובאי (ובאיחוד האמירויות ככלל), נקבע כי על תיירים מישראל להציג אשרת כניסה למדינה (ויזה), אשר הונפקה מראש ובטרם הגעתם לאמירות.

כך, על ישראלים המעוניינים להגיע לדובאי לבצע את תהליך בקשת קבלת הויזה מראש, בסיוען של סוכנויות ייעודיות העוסקות בהנפקתה.

(עדכון: החל מתאריך 10/10/2021 אין צורך בהצגת אשרת כניסה לבעלי אזרחות ישראלית)

עלות בקשת הויזה לישראלי נעה בין 90$ ל – 120$ והנפקתה תאפשר לכם שהייה של עד 30 יום באיחוד האמירויות.

עם זאת, ישנם ישראלים רבים המחזיקים גם בדרכון זר. כניסה לדובאי עם דרכון זר מאפשרת לבעל הדרכון ליהנות מכניסה לאיחוד האמירויות ללא כל צורך בבקשת כניסה מוקדמת, בהתאם לסוג האזרחות.

הרשויות באיחוד האמירויות הגדירו גם את משך השהייה המאושר לאזרחי כל אחת מהמדינות, כאשר לחלקן ניתנת אשרת שהייה של עד 30 יום ולאזרחי חלק מהמדינות ניתנת אף אשרה של עד 90 ימים, התקפה ל – 6 חודשים.

מכיוון שישראלים רבים פעלו בשנים האחרונות לקבלת דרכון אירופאי, יכולים רבים מהם ליהנות מהשימוש בדרכון זה בעת ביקורם באיחוד האמירויות.

עם זאת, טרם ביקורכם בדובאי, בדקו את דרישות הוויזה העדכניות בהתאם לדרכון עמו ברצונכם להיכנס לאמירות. ניתן להתעדכן בכל עת בדרישות המעודכנות באתר המידע.

כמו כן, וודאו  כי הדרכון שברשותכם אכן תקין ותקף, שכן עליו להיות בתוקף ללפחות 6 חודשים מעבר לתאריך המיועד לביקור במדינה.

שימו לב – לבעלי אזרחויות מסוימות עשויים להתווסף תנאים, דרישות, בדיקות או תשלומים נוספים ועל כן חשוב להתעדכן בטרם הזמנת הטיסה לאיחוד האמירויות בכל הנדרש.

מכיוון שתנאי הכניסה ומדיניות הרשויות בכל הנוגע לאשרות כניסה שונה מהמוכר לנו ממדינות אירופה, הקפידו לבדוק היטב את המידע הנוגע לכניסה לדובאי עם הדרכון הזר  שברשותכם

אז אם גם אתם בעלי אזרחות נוספת, אל תהססו לנצל זאת לשם כניסה לדובאי עם דרכון זר ולחסוך את הוצאות הנפקת אשרת הכניסה המוקדמת. חופשה נעימה!

שתפו את הכתבה

מצאת טעות? יש לך מידע שחשוב שנוסיף? לחץ כאן

© 2021 | כל הזכויות שמורות לאיי ג'וין בע"מ
דילוג לתוכן