יום העצמאות 50 האמירתי 🇦🇪 רשימת כל מוקדי האירועים

איחוד האמירויות יחגוג השנה 50 שנות עצמאות מאז התאחדו האמירויות. יום החגיגות הרשמי הוא ב-02/12/2021, יום חמישי.

מדובר על סוף שבוע ארוך מאוד של חגיגות, מסיבות, זיקוקים ואירועים ברחבי האמירויות.

אם הביקור שלכם בדובאי יכלול את ימי החג המלא, הפרוס על שלושת הימים הראשונים של דצמבר, תוכלו ליהנות מגורדי שחקים מקושטים בנדיבות, זיקוקים, חגיגות רחוב, מצעדים ומופעים בקנה המידה הגרנדיוזי ועתיר הטכנולוגיה האהוב על העיר, כמו גם הנחות גדולות במרכזי הקניות, בחלק מהמסעדות והגרלת פרסים יקרי ערך במיוחד בין החוגגים.

אז אם אתם מתכננים להגיע לדובאי ואבו דאבי במהלך החגים הללו של החג הלאומי של איחוד האמירויות 2021 וברצונכם לצפות בסוגים שונים של אירועים יפים, נוכל לתת לכם כמה הצעות טובות לגבי המקומות בהם תוכלו לחגוג וליהנות עם האמירתים ביום חגם.

הפעילויות המפורסמות כוללות: זיקוקים ברחבי דובאי ביניהם: בבורג' ח'ליפה מול מזרקות דובאי, בעיר הפסטיבלים של דובאי, בחוף לה מאר, בחוף JBR, Al Seef, בPalm Jumeirah ובכפר הגלובלי. כמו כן גם חגיגות בבירה אבו דאבי: במרכזן מופע אווירי, חגיגות באצטדיון זאיד ספורטס סיטי, ביאס מרינה, בארמון האמירויות, תהלוכות ביום הלאומי של איחוד האמירויות 2021, ישנם סוגים שונים של אירועים וחגיגות שיהיו מדהימים לצפייה וגם יתנו לכם הצצה לתרבות ולמסורות של תושבי איחוד האמירויות.

כמו כן אירועים נוספים צפויים במהלך חגיגת שנת ה-50 לאיחוד האמירויות הערביות 2021. הכול בפירוט בהמשך הכתבה.

דובאי

חגיגות ומופעי זיקוקים בדובאי

🎆 קניון דובאי

הקניון המפורסם והידוע כקניון הגדול בעולם, יארח גם מספר רב של פעילויות החל מה-1 בדצמבר ועד ה-3 בדצמבר במהלך היום הלאומי ה-50 של איחוד האמירויות הערביות 2021. תתפנקו באירוח מסורתי לאורחים עם תמרים וקפה ערבי. בנוסף לכך, בקניון יהיו אירועים להדגשת מסורות איחוד האמירויות כמו ציורי חינה, מופעי בז, תצוגות קציר, רקמה, ייצור רשתות דגים ובדיקת תמרים טריים ועוד..

🎆 בורג' ח'ליפה ומזרקות המרקדות

גורד השחקים הגבוה בעולם יעוטר במופע תצוגת נורות LED מיוחד, שיעוצב בהשראת הדגל הלאומי של איחוד האמירויות בצבעי הדגל: אדום, ירוק, שחור ולבן. זהו ללא ספק המיקום הטוב והיפה ליהנות ממופע האורות.

מזרקות דובאי המרקדות ילהיבו את הצופים עם ההמנון הלאומי של איחוד האמירויות הערביות. מופעים אלו יתקיימו ב-2 בדצמבר בשעה 18:00, 19:00 ו-20:00 והם יהיו פתוחים לקהל הרחב ללא עלות.

🎆 אירועים בכפר הגלובלי

ב-Global Village Dubai יתקיימו 4 ימים של כיף החל מיום שישי עד שני. הרבה פעילויות ואירועים יכללו בחגיגות אלו. המנהיג יחלוק כבוד לאבי האומות ומייסד איחוד האמירויות הערביות, שייח' זייד בן סולטן אל נהיאן.

🎆 זיקוקי דינור עיר פסטיבל בדובאי

ביום ה-2 בדצמבר יערכו מופעי זיקוקי דינור המופעים בשעות 20:00 ו-22:00 ב-Festival City של דובאי. כמו כן יהיה מופע אור ולייזר חדש ומדהים וגם מופעי ריקוד איילה מסורתיים במתחם הקניון.

🎆 זיקוקי דינור שכונת JBR הסמוכה למרינה

אם אתם אוהבים לצפות בזיקוקים, לכו לשכונת-Jumeirah Beach Residence-JBR הצמודה למרינה. כדי לתפוס את המיקום הטוב ביותר רדו לחוף. השנה התזמון יהיה ב-01 בדצמבר וביום ה-02 בדצמבר בשעה 20:00.

🎆 זיקוקי דינור בחוף לה מר

מופע הזיקוקים הגדול ביותר בחוף לה מר, בג'ומיירה 1 יכלול גם הופעות חיות של שני כוכבים ערבים מפורסמים : פואד מוחמד אל שההי ועבדול וואהד. מופעי הזיקוקים יהיו בשעה 21:00 ב-01 בדצמבר וב-02 בדצמבר.

🎆 זיקוקי דינור ב-Al Seef על גדות נחל דובאי

מקום מיוחד לצפות בזיקוקי החג הלאומי של איחוד האמירויות הוא בשכונה העתיקה אל סיף. בואו מוקדם ככל האפשר בשישי ושבת כדי ליהנות מהזיקוקים שיתחילו בשעה 20:30 ליד נחל דובאי. אל סיף ממוקמת על גדות הנחל ההיסטורי של דובאי. המקום רגוע וידידותי ותוכלו לראות את הזיקוקים, לטייל, לקנות ולסעוד בשלווה.

אבו דאבי

🛩️ המופע האווירי של אבו דאבי

במהלך היום הלאומי 50, תוכלו לצפות בתוכנית האווירית בקורניש של אבו דאבי. תזמון המופע יהיה ב-02 בדצמבר בין השעות 16:00-17:00. המופע האווירי יכלול את הנוכחות המיוחדת ממטוסי המיראז' 2000 וה-F16 של חיל האוויר האמירתי. הכניסה חופשית לכולם. המופע האווירי של אבו דאבי הוא אחד המפורסמים והמקסימים לצפייה בחגיגת היום הלאומי של איחוד האמירויות, המתקיים בכל שנה.

🎆 אצטדיון זאיד ספורט סיטי

חגיגות רבות יתחילו גם באצטדיון זאיד ספורט סיטי, Zayed Sports City Stadium, אבו דאבי ב-02 בדצמבר. מגה תכנית בשם This is Zayed UAE, תיכלל באירועים אלה. מספר גדול של אנשים, כמעט 22,000 יהיו שם כדי לצפות ולחוות אמנות דיגיטלית והופעות חיות של אמנים שונים לפי המארגנים.

🎆 זיקוקי דינור באבו דאבי

תוכלו לצפות בזיקוקים באבו דאבי ביום הלאומי של איחוד האמירויות 2021 בקלות במקומות הטובים ביותר שיתחילו בשעה 21:00.

מופעי הזיקוקים יתקיימו בפסטיבל מורשת זאיד Zayed Heritage Festival, מדינה זאיד Madinat Zayed, אצטדיון האצה בן זאיד Hazza bin Zayed Stadium בשעה 21:00. אם אינכם מצליחים להגיע ליעדים יש מופעי זיקוקי דינור גם ב: לאל דחפרה Al Dahfra או לאבו דאבי קורניש Abu Dhabi Corniche, שגם יארגנו חגיגות נוספות של זיקוקים.


המידע על החגיגות ומופעי הזיקוקים ניתנים לשינוי מתוך שיקולי דעת של רשויות דובאי. אנו מסתמכים על מקורות מהימנים בלבד, עם זאת איננו אחראיים על שינויים של הרגע האחרון.

מאחלים לכם הנאה רבה מכל החגיגות, הזיקוקים והסיילים עם המשפחות והחברים.

שתפו את הכתבה

מצאת טעות? יש לך מידע שחשוב שנוסיף? לחץ כאן

© 2021 | כל הזכויות שמורות לאיי ג'וין בע"מ
דילוג לתוכן