רגע לפני הטיסה ✅ צ'ק ליסט לטסים לדובאי

אז הזמנתם כרטיס טיסה, לקחתם חופש מהעבודה, הודעתם לכולם שגם אתם בדרך לחופשת החלומות והתחלתם לספור את הימים לאחור לקראת הטיסה! עכשיו רק נותר לכם לוודא שלא שכחתם שום דבר שעלול להשאיר אתכם בארץ…

ריכזנו עבורכם את רשימת המטלות בהן עליכם לטפל לקראת טיסתכם לדובאי, מעודכן לתאריך 10/10/21

💊 ביצוע ביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל עם סעיף "כיסוי קורונה". יש לשאת עמכם עותק מודפס של אישור פוליסת הביטוח באנגלית הכוללת את הסעיף.

😷 ביצוע בדיקת קורונה PCR בטווח של 72 שעות ומטה טרם מועד הטיסה לדובאי (מומלץ עד 60 שעות למקרה והטיסה תדחה), יש להביא עותק של תוצאות הבדיקה באנגלית בצירוף מספר הדרכון. בדיקת קורונה נוספת תתבצע בדובאי מיד לאחר הנחיתה. הבדיקה מתבצעת בתשלום בבתי החולים ובנתב"ג בעמדות Check2fly, ברשת הפארם BE ו-סופרפארם ובסניפי ביקור רופא וגם במד"א.

📝 מילוי טופס הצהרת נוסע יוצא מישראל לפני טיסה, את הטופס יש למלא במהלך 24 השעות שלפני הטיסה בקישור שכאן.

🟢 מחוסנים או מחלימים – יש להצטייד בתו הירוק, כולל בעותק מודפס אותו ניתן להנפיק מכאן.

🛂 יש להצטייד בצילום דרכון מודפס (מומלץ שיהיה בידיכם אף יותר מעותק אחד).

🚗 המעוניינים לשכור רכב בדובאי יצטרכו להציג רישיון נהיגה בינלאומי. לצורך זה, דאגו שיהיה ברשותכם עותק מודפס של רישיון הנהיגה הבינלאומי.

✈️ הדפיסו והביאו עמכם את כרטיסי הטיסה האלקטרונים אותם קיבלתם מחברת התעופה.

🛎️ שובר הזמנה לבית המלון. דאגו להדפיס את אישורי ההזמנות לבתי המלון באנגלית, כך שתוכלו להציגם בביצוע הצ'ק אין.

💵 המרת מט"ח. ניתן להזמין דירהם בקלות מהבית בשירות הזמנת מט"ח של בנק הפועלים, הכסף שתזמינו יחכה לכם בנתב"ג בדלפקי הבנק שבטרמינל 1 או 3. ניתן גם להמיר דולר/ אירו בכל מרכזי הקניות בדובאי.

📱 לבחור חבילת סלולר לחו"ל דרך חברת הסלולר שלכם או לקנות סים שיחות ונתונים בנחיתה בדובאי. יש לקחת בחשבון שרק עם סים שהגיע מישראל ניתן לעשות שיחות ווצאפ קוליות ושיחות וידיאו.

לקראת הטיסה חזרה לארץ

😷 ביצוע בדיקת קורונה PCR בטווח של 72 שעות ומטה טרם מועד הטיסה לישראל (מומלץ עד 60 שעות למקרה והטיסה תדחה), אותה ניתן להזמין לחדר המלון מכאן, או בהגעה לאחת המרפאות שמבצעות בדיקת קורנה. יש להביא עותק מודפס של תוצאות הבדיקה.

📝 מילוי טופס הצהרת בריאות לחוזרים מחו"ל (הצהרת כניסה לישראל), את הטופס יש למלא ב-24 שעות שלפני הצ'ק אין לטיסה לישראל בקישור שכאן.

😷 בדיקת קורונה נוספת תתבצע בישראל מיד לאחר הנחיתה. הבדיקה מתבצעת דרך חברת Test&GO בעלות של 80 ₪ בהזמנה ובתשלום מראש או 100 ₪ ללא הזמנה ובמקום (להזמנה ותשלום מראש).


📣 מומלץ לקרוא גם על הנחיות וסטאטוס קורונה בדובאי ועל הטיפים והמידע שחשוב לדעת לקראת הטיסה לדובאי

שתהיה לכם טיסה נעימה וחופשה מהנה!!!

שתפו את הכתבה
© 2021 | כל הזכויות שמורות לאיי ג'וין בע"מ
פתיחה בווצאפ
היי, חושבים לטוס לדובאי? לחצו להתייעץ 😊
איזה כיף! מתכננים חופשה בדובאי? 😊
כיצד נוכל לעזור לך שיהיה לך את החופשה המושלמת?
מלון מפנק, אטרקציות, ביטוח נסיעות, רכב, אולי רכב יוקרה?