אטרקציה חדשה נפתחה בדובאי – Deep Dive Dubai

Deep Dive Dubai – חווית הצלילה האולטימטיבית

דובאי כידוע, הינה אחד היעדים האטרקטיביים בכלל ועבור אוהבי הצלילה בפרט. עם אתרי צלילה מרהיבים ומגוון אינסופי של בעלי חיים ימיים מסקרנים ומרהיבים ביופיים ובהם עשרות מיני דגים, מנטה ריי, צבי ים, דולפינים, מדוזות וכרישים.

אך עם זאת, בדובאי כמו בדובאי, החליטו לקחת את גם את תחום זה צעד אחד קדימה עם פרויקט יחיד במינו בעולם כולו (ושובר שיאים כמובן): עיר תת ימית שנבנתה במיוחד, ליצירת חוויית צלילה מאין כמוה.

Deep Dive Dubai הינו אתר צלילה ייחודי, המאפשר לחובבי הצלילה כניסה לעולם תת ימי מרתק, בעומק של עשרות מטרים ובשטח של כ-6 בריכות אולימפיות, המדמה עיר שקועה ונטושה, מלאה בחוויות והרפתקאות. העיר מלאה בכל כך הרבה אטרקציות ותוכן, שהצוללים בה יידרשו למספר צלילות על מנת להצליח וליהנות מכל מה שיכולה להציע.

בין האתרים והאטרקציות בעיר, תוכלו לצלול אל תוך דירות מרוהטות לחלוטין, לעבור בספרייה מלאה בספרים, לשחק בחדר המשחקים בכדורגל שולחן, להתרשם מכתובות גרפיטי זוהרות על קירות הבתים ועוד. מערכות תאורה וסאונד משוכללות משלימות את החוויה ותורמות לאווירה המיוחדת ולמתן התחושה שהצוללים נמצאים בשכונה אמיתית ששקעה מתחת לפני הים.

בנוסף לכל אלו, אתר הצלילה מצוייד בעשרות מצלמות המכסות את כל השטח ומאפשרות מעקב אחר כל הצוללים למען בטיחותם וצוות צוללנים וחובשים מיומן נוכח במקום ועוקב אחר הנעשה במקום בכל רגע נתון.

במהלך הצלילה, המשפחה והחברים יכולים לצפות בצוללים (ולקנא) דרך חלונות מתחמי ההמתנה ולתעד אותם. כמו כן, ניתן לרכוש וידאו של הצלילה שיאפשר לכם להשוויץ מול חבריכם.

המתחם כולל גם מסעדה, חנות ציוד צלילה וכמובן חנות מזכרות.

החוויה מתאפשרת לכל המעוניינים בכך, ללא שום צורך בניסיון קודם, ופתוחה אף לילדים מעל גיל 10. חסרי הניסיון יוכלו להירשם לקורסי הצלילה המועברים במקום, בעוד הוותיקים יוכלו לשפר את כישוריהם בצלילה ולבחור האם מעוניינים לצלול לצד מדריך או ליהנות מצלילה עצמאית חופשית עד לעומק של 60(!) מטרים.

כל ציוד הצלילה מסופק במקום וכל שעליכם לעשות הוא רק לתאם את ההגעה. כמו כן, מכיוון שמדובר בבריכה סגורה, טמפרטורת המים קבועה ועומדת על כ-30 מעלות, הצלילה בה אינה תלויה במזג האוויר ומתאפשרת בכל יום.

אין ספק כי האטרקציה, המיועדת להיפתח ב 27 ליולי 2021 צפויה להפוך לאחד מיעדי הצלילה המבוקשים והמיוחדים ביותר בעולם כולו.

» לאתר האטרקציה

מצאת טעות? יש לך מידע שחשוב שנוסיף? לחץ כאן

© 2021 | כל הזכויות שמורות לאיי ג'וין בע"מ
דילוג לתוכן